Чайна Церемонія – сучасна форма

Китайська чайна традиція свою історію починає з прадавніх часів. Пращур Шень Нун, Божествений Землероб, відкрив чайний лист майже п’ять тисяч років тому. А чайна церемонія, була сформована та широко розповсюджена вже в епоху Тан (618—904). За такий величезний проміжок часу чайна культура Китаю, зазнавала безліч зльотів і падіннь. Та незмінним залишається прагнення Природи розкрити повний людський потенціал, зберегти здоров’я, допомогти відчути зв’язок людини із самим собою та навколишнім світом.

 

1-23157946_10156014154248120_446357944_o

 

В нашій колекції китайських чаїв ручної роботи ви можете знайти більше 200 сортів. Деякі позиції дуже особливі, як унікальні чаї вироблені в буддистському монастирі, або сорта, які ми привезли з особистих поїздок на відомі чайні плантації. Чаї, які майже не можливо знайти на великих чайних ринках.

Особливий чай, спеціально підібрана вода, посуд, за допомогою яких знайомство з китайською чайною церемонією може покращити наше життя, дати відповіді на складні, чутливі, глибокі питання. Відкрити нові обрії смаку, аромату, стану. Принести внутрішній спокій. Зрозуміти себе та своє оточення. 

Наші майстри допоможуть вам вибрати чай, якщо ви тільки починаєте знайомство зі світом чаю, або порадять вам найліпші варіанти, якщо ви вже стали на шлях пізнання цього бездонного космосу. За часом проведення чаювання займає в середньому 1.5 години. Ведучий чайного дійства супроводжує вас від початку до кінця.

Вартість на одну персону починається від 450 грн. Одночасно брати участь можуть до 15 людей.
Проведення чайної церемонії в Києві можливо у нас в студії, або на виїзді в вашому просторі.

Замовити чайну церемонію в Києві ви можете, подзвонивши нам по телефону
096-467-46-49 (viber, whatsapp), 050-381-46-41 (viber, whatsapp), @bilasova2020 (telegram), або написавши на адресу mail@belayasova.com.ua чи на сторінку Facebook

 

Comments are closed.