Гра Ліла

Ліла – це не просто гра. Це відображення, натяк, пряме керівництво.
Гра “Ліла” була створена стародавніми Ріші для того, щоб люди могли отримати відповіді на духовні питання Шляху. Як фішки гравець приносить особистий предмет, який буде його представником на гральній дошці. Все починається на поле “Космічне свідомість” і кожен з учасників викидає шістку за право на народження … В процесі гри душа проходить різні ступені еволюції і переживає духовні злети і падіння, поки знову не досягне спокою на клітці “Космічне свідомість”.
Таким чином, тут реалізований древній принцип подоби. Уважні гравці мають шанс отримати відповіді на актуальні і глибинні питання життя: відносини, емоційні стани, досягаючи, іноді, зцілюючого результату. Особливу користь приносять відповіді на питання, що допомагають дивитися в майбутнє. Побачити що є нашою долею, через які клітки на шляху життя нам легше досягти Просвітлення.
Ведучий заварює чай, що дає можливість налаштуватися на уважне проходження гри. Кожна ігрова клітина забезпечена багатьма коментарями.
Вартість участі 600 грн з кожної людини.

Ми не набираємо групи для того, щоб відбулася Гра. Адже кожен в ній все одно грає один. На нашу думку, найбільш плідно буде ваша участь в грі поодинці або з кимось тим, з ким ви в житті рухаєтеся разом.

Для участі зв’яжіться з нами за телефонами 050-381-46-41 (WhatsApp, Viber), 096-467-46-49 або на сторінці facebook.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *