Гра Ліла

Ліла – це не просто гра. Це віддзеркалення нашого життя, часом як натяк, а часом пряма вказівка.
Гра “Ліла” була створена стародавніми Ріші (мудрецями) для того, щоб люди могли отримати відповіді на духовні питання, які з’являються на Шляху.
В якості фішки гравець приносить особистий предмет, який буде його представником на гральній дошці. Все починається на полі “Космічна свідомість” і кожен з учасників викидає шістку за право на народження…
В процесі гри душа проходить різні ступені еволюції і переживає духовні злети і падіння, аж поки знову не досягне спокою на клітці “Космічна свідомість”.
Все, як в житті ?
Уважні гравці мають шанс отримати відповіді як на глибинні питання, так і на ті, що хвилюють зараз — взаємини, актуальні емоційні стани, перепони тощо.
Сам процес цієї гри теж є цілющим і змінює свідомість, адже кожна ігрова клітина має розгорнутий коментар, і ми можемо побачити, що саме керує нашою долею, які патерни ми повторюємо і якими шляхами нам буде легше прийти до Просвітлення.
Ведучий заварює чай, що дає можливість налаштуватися на уважне проходження гри, розслабитися і сконцентруватися водночас.
Ми не набираємо групи для того, щоб відбулася Гра. Адже кожен в ній все одно грає один. На нашу думку, найбільш плідною буде ваша участь у грі з кимось тим, з ким ви в житті рухаєтеся разом. Також можливо грати поодинці.

Вартість участі 1200 грн, якщо це індівідуальна гра, в компанїї до 6 учасників 800 грн з людини.

Для участі зв’яжіться з нами
?за телефонами 050-381-46-41 (WhatsApp, Viber), 096-467-46-49 (Viber) @bila_sova_kyiv (telegram)
?в особистому повідомленні на сторінці facebook

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *