Школа чайної майстерності

Цей напрямок діяльності студії може бути цінним для тих, хто шукає інструмент. Адже всі духовні шляхи в якийсь момент сходяться. І всі вони ведуть до Бога.

На даний момент у нас проводяться такі семінари Школи Чайного Майстерності:
Базовий курс
Класифікація. Разгорнутий курс
Інструменти, предмети, посуд
Улуни. Чайна досконалість
Пуер. Від старовини до сучасності
Червоний чай
Чайні традиції різних районів Китаю
Стихії. Пізнання цілого
А також, щотижневий Недільний практикум

 

1-IMG_0643

 

Досліджуючи чайне дійство як явище, ми вчимося налаштовувати своє сприйняття на більш тонкі вібрації творіння. Навчання в Школі Чайного Майстерності дає ключі, використовуючи які, можна відкрити замок свого серця, відчути себе частиною Всесвіту. Це набагато більше, ніж просто смак і аромат.
Але для набуття майстерності потрібно набуття навичок. Для цього ми вивчаємо чай і чайну культуру. Осягаємо форму. Вчимося слухати свої відчуття, через заварювання чаю знайомимося зі своїм тілом. В цілому, всі щаблі Школи спрямовані на те, щоб зробити цей інструмент простим для дослідження будь-якої сфери життя.

Як кажуть чайні селяни – “Ти можеш не розбиратися в чаї і можеш розбиратися або не розумітися на життя. Але якщо ти розбираєшся в чаї – ти обов’язково розбираєшся в житті …”

Якщо ви хочете стати учасником курсу Школи Чайного Майстерності, напишіть нам лист за адресою mail@belayasova.com.ua або зателефонуйте 096-467-46-49, 050-381-46-41 і ми запросимо вас на найближчі заняття.

 

Comments are closed.