Уішань – батьківщина Да Хун Пао

Подорож до Китаю по чарівним горах У І

Спілкування з чаєм – це завжди подорож.
Тих, хто бажає розширити свої чайні горизонти, ми запрошуємо приєднатися до нашої експедиції по чарівним просторами гір У І.

 

meiyuwuyishan

 

У І Шань, північ провінції Фуцзянь


 

Це батьківщина улунського і червоного чаю.
Тут джерело вищої майстерності Чаю – Гун Фу Ча.
У І Шань – гори, які надихають китайських художників, музикантів і поетів на створення своїх творів неймовірною красою. Місця сильні і наповнені. Чарівні гори, які купаються в туманах. Вони не високі і дуже мальовничі, підйом на них полегшений кам’яними доріжками і сходинками, альтанками і місцями відпочинку.

 

 

За переказами прабатько китайської нації Пен Цзу прийшов сюди зі своїми синами Пен У і Пен І. Вони прорили нові русла для річок в горах, щоб паводкові води йшли з гір безперешкодно, інакше траплялися сильні повені. За це їх нащадки назвали ці гори в їх честь. Річка Цзюцюйсі з її дев’ятьма рукавами з’явилася завдяки їх старанням. За нею, на бамбукових плотах ми зробимо сплав. Їх батька досі називають не інакше як пан У І, йому тут здійснювали обряди жертвоприношень імператори ще до новоі ери. У його честь був побудований храм У І, його ми обов’язково відвідаємо. Наша мета – зануриться в атмосферу стародавніх мальовничих гір, відчути чайну традицію зсередини.

 

река Девяти Излучин, Уишань

 

Ми вирушимо в подорож та проведемо в Піднебесній 2 тижні.
За ці дні ми зануримося в простір храмів і монастирів, побуваємо на чайних плантаціях знаменитих чаїв, подивимося, як під руками чайних селян народжується Чай.
Чай, який тут росте – найдорожчий в світі – Да Хун Пао «Великий червоний халат». Цей чай – найбільш значимий в сучасному Китаї. Саме той, який збирають з шести материнських кущів, спробувати неможливо. Це – надбання всього Китаю. Лише іноді, кілька грам цього чарівного листа потрапляє на аукціон і тут же зникають за нечувані суми. Він з’явився тут, в буддистському монастирі Тянь Сінь Юнь Ле. Звідси йде духовна традиція чаю на Шляху, а сам чай тут обробляють з епохи Тан.

 

 

Тє Лохань «Залізний архат», Бай Цзі Гуань «Білий півнячий гребінь», Шуй Цзінь Гуй «Водна золота черепаха» – гідні, знамениті супутники чаю Да Хун Пао. У І Басянь «Вісім безсмертних», У І Шуй Сянь «Нарцис з гір У І», тут же роблять і витримані улуни. Докладна розповідь про все це нас чекає в місцевому музеї чаю.
Під час нашої подорожі ми помацаємо руками чайний лист, погладимо кущі та старі чайні дерева, вдихнемо запах субтропічного лісу. Побачимо як чай росте, як його збирають і готують селяни. Той, хто шукає знань зможе зустріти живого носія духовної традиції і випити з ним чаю. Тут розташовані найдавніші плантації і оглядові майданчики. А святі місця даосів породили безліч храмів і монастирів. 10 днів прогулянок по мальовничих горах, тихих чаювань в чайних древніх монастирів, дотик до легендарного чайного листя, вивчення національної кухні подарують нам справжнє відчуття чаю з гір У І, воно залишиться всередині кожного з нас живим переживанням.
Ми щасливі запросити вас зануритися в душу Китаю. Ми доторкнемося до легенди, зануримося в міф.

 

 

В горах Уїшань ми проведемо 10 днів нашої поїздки. Ми будемо жити в готелі, в оточенні казкових гір.

За цей час ми відвідаємо мальовничі гірські вершини: Гніздо Дев’яти Драконів, Орлина Скеля, Небесний Пік. Пройдемося по Дзеркальній Терасі, здійснимо подорож на бамбукових плотах по річці Цзюцюйсі – річці дев’яти закрутів, побуваємо на місці, де ростуть материнські кущі Да Хун Пао, плантації, де ростуть знамениті улуни – У І Басянь, У І Шуйсянь, Бай Цзі Гуань. Ми поїдемо в майстерні, де вручну роблять чай, подивимося, як він проходить свій шлях від молодого листа до зрілого Чаю. Відвідаємо місцеві даоські і буддійські стародавні храми і монастирі, Тянь Сінь Юнь Ле, Ма Тоу Юань, де монахи своїми руками вирощують високогірні улуни. Побуваємо в місцевому музеї чаю. Кожен з днів поїздки буде супроводжуватися чаюваннями і глибоким зануренням в саму суть Чайної Традиції.
Наша мета не просто огляд визначних пам’яток, ми хочемо пожити в цих горах, відчути зсередини їх простір і силу.

Ми на себе беремо всі моменти, пов’язані з організацією експедиції, а саме:
– купівлю авіаквитків (міжнародних і внутрішніх)
– бронювання готелів
– організація трансферів, харчування, відвідування плантацій та екскурсій
– оформлення віз
і просто допомога в здійсненні бажань

Кількість учасників в групі – не більше 12.
Проживання передбачає 2-х місне розміщення.

У разі виникнення питань телефонуйте за тел. 050-381-46-41 Інесі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *