Чайна церемонія У Во в ботанічному саду
04 серпня 2021 19:00

Своє життя ми не проживаємо відособлено. Ми не є окремими частинами, всі ми пов’язані один з одним. Абсолютно все у Всесвіті зв’язано між собою. Але повірити в це буває не так вже й легко, якщо не мати власного досвіду.
Для усвідомлення цього є дуже добра практика, яка має назву чайна церемонія У Во, що означає «без я». Що це за «я»? Наша особистість, обмежена ім’ям, конкретним фізичним тілом, соціальним статусом, зовнішностю, функціямі стосовно інших людей. Це все є ілюзією, в яку люди дуже вірять і ототожнюють себе з нею, ось це і є наше маленьке “я”. Але воно несправжне.
Усвідомлена людина час від часу задає собі питання “Хто я?”
І відповіддю на нього точно не буде якась з цих форм.
Тож, хто я? Ми разом сядемо у загальне коло і заваримо чай…
З повною увагою. Запрошуємо.

 

 

Технічні вимоги участі: вміння проводити китайську чайну церемонію.
Кожен учасник приносить з собою весь необхідний чайний посуд (для заварювання чаю методом Пінча на 1 особу) та термос с гарячою водою. Чай вас чекатиме на місці. Протягом цього чаювання гості розташовуються в довільному порядку без пріоритету в місці. Кожен заварює чай, який передається в одному напрямку наступному учаснику церемонії. Кожен п’є чай, який заварює його сусід в загальному колі. У цьому немає нікого, хто був би головним. Кожен лише слідує інструкціям та робить все, що від нього залежить. Церемонія проходить в мовчанні. Всі налаштовуються один на одного й на загальну хвилю чаювання. Обмежень у формі немає.Початок події 4 серпня о 19.00 в ботанічному саду (Тимірязєвська, 1).
Вартість участі 300 грн.

Обов’язкова попередня реєстрація за телефоном 050-381-46-41 (WhatsApp, Viber), 096-467-46-49 (Viber) @bila_sova_kyiv (telegram) або на сторінці facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *